İzmir İçin Dost Hayatı Tavsiyeleri

İzmir İçin Dost Hayatı Tavsiyeleri
Ben tamamen orijinal İzmir sarışın kadnıyım. Tüm sarışın kadın genlerini taşıyorum. Bunu sarışın, seksi, aptal, enerjik ve doyumsuz olduğum için söylüyorum. İlgilenmemiz gereken tek konu ekonomik faydalar. Hediyeleri, parayı, kredi kartlarını severiz. Bir sevgilin varsa ya da evliysen, ikisine birden sahip olabilirsin. Bana kredi kartı vermeyin çünkü, alacaklarım ekstrenizde göründüğü zaman karınız kesinlikle anlayacaktır. Son müşterim mi desem ya da sevgilim mi bilemedimi adam benim için bir ev kiraladı ve bana her ay düzenli para veriyor. İstediği zaman takılmaya geliyor. Otel kaydı, kira sözleşmesi, kamera olmaması nedenlerinden dolayı ortaklıkta bir delil olmuyordu. Kanıt bırakmamak bu durumlarda çok önemlidir. Buna dikkat etmek bu yüzden şart.

Aranızda çok akıllı insanlar var. İlk başta aldatmaya karşıydım ama İzmir içinde yaşayan bazı kadınların hak ettiğini gördüm. Aşırı kıskançlıkları, geçimsizlikleri ve evlilikten sonra kendilerini bırakanlar ve görünümüne artık dikkat etmeyenler. bu liste böyle uzar gider. Bir erkeğin güzel bir kadına sahip olması doğaldır. Aynısı kadınlar için de geçerlidir. Evlenmeye zorlananları, koca tarafından fark edilmeyenleri, evlendikten sonra öküzleşenleri aldatmak bence suç değil. Sonuçta bu dünyaya ikinci kez gelmeyeceksin. Bunu yaparken yakalanmamaya dikkat edin. Çünkü tazminat çok büyük. Sanki düşmanın gibi kanununda ömür boyu nafaka vardır. Otelde görüşmeyin, kameralı binalardan uzak durun. Birde kadının yaşadığı evin sözleşmesi başka birinin üstüne yapın. Geri kalanı elde etmek kolay olacaktır. Yurtdışında çok işiniz varsa, orada bir eskort bayan bulmak daha kolaydır.
 

Dost Hayatı İçin Önlemler Almak


Güzel İzmir bayanlarla takılacak ve ardından en popüler yerlere gideceksiniz. Oradan en aşina olduğunuz otelde kalıyorsunuz ve ardından mahkeme belgeleri geliyor. Nafaka ödemeniz gerektiğinde bizi suçlamayın. Buradan önceden uyarıyoruz. Ondan sonra yok ben duymadım, okumadım, bilmiyordum. Sarışın olabilirim, aptal olabilirim ama mal değilim. Bu tür durumlarda uzmanım. Aptallığımız, masumiyetimizden gelir, mallığımızdan değil. Saç rengim, ten rengim ve göz rengim her erkeğin tatması gereken bir zevktir. Ne kadar kabul etmesenizde önemli değil, aklınızda seksi sarışınlar yatıyor. Kadınların en çok sarışın kadınları kıskandığını unutmayın. Nedeni, bence çok belli ama açıklayayım. Seksi denilince ilk akla biz geliriz. Aptallığımız gibi bir üne sahibiz ama buna pek aldanmayın. Seks konusunda hem yeterince deneyimli hem de bilgiliyiz. Bu yüzden sarışın kadının her zaman bir artısı vardır.

6 Nisan 2021 tarihinde yayınlandı, 2823 kez okundu

En Çok Okunan Yazılar

Tüm Yazılar »